آچار سوکت زن همه کاره پروسکیت Pro'sKit CP-376TR All-in-One Modular Plug Crimper

آچار سوکت زن همه کاره پروسکیت Pro'sKit CP-376TR All-in-One Modular Plug Crimper
سازنده : Pro'sKit
کد محصول : CP-376TR
  • سوکت زن 4 و 6 و 8 پین
  • مختص پانچ سوکت های استاندارد RJ11/RJ12/RJ45
  • قابلیت لخت کردن و بریدن سیم های 4 زوج UTP و کابل فلت 8 سیم
امتیاز متوسط این محصول از مجموع 0 رای:
امتیاز شما به این محصول:
  • امکان تحویل رایگان در تهران و سرتاسر کشور ( بیشتر )
  • پرداخت نقدی / باکارت بانکی در محل تحویل کالا در تهران
  • 15 روز گارانتی تعویض آرمانی آرمانیکا ( بیشتر )
  • امکان تحویل سفارش در همان روز خرید ( بیشتر )
وضعیت : [ ناموجود ]
قیمت :
0 ریال
تعداد

توضیحات محصول

کابل های شبکه و تلفن را می توان همراه با کانکتور هایشان از شرکت های معتبر به نام پچ کورد در متراژ مختلف تهیه کرد و بدون هیچ دردسری به تجهیزات شبکه متصل و استفاده کرد. اما در مواردی مانند انجام کارهای پروژه ای که از حلقه کابل های بلند استفاده می شود می توان توسط آچار سوکت زن و دقت کافی کابل های شبکه یا تلفن را به کانکتورهای RJ45 یا RJ11 متصل یا به اصطلاح سوکت زد. داشتن یک آچار سوکت زن شبکه که هر دوی این کانکتورها را پشتیبانی کند و یک تیغه برای جدا کردن پوشش پلاستیکی کابل ها داشته باشد می تواند کارآمدی و سرعت راه اندازی شبکه کابلی را افزایش دهد.

آچار سوکت زن همه کاره CP-376TR شرکت ProsKit با سوکت زدن کانکتور های 4، 6 و 8 پین مانند RJ11 و RJ45 را به خوبی انجام می دهد. همچنین با وجود یک ضامن بین دو دسته آچار می توان دسته های آچار را به هم نزدیک تر یا دورتر کرد تا بتوان هر نوع کابلی را روی تیغه انتهایی آجار قرار داد و برید.

آچار سه کار

علاوه بر کار اصلی این آچار که سوکت زدن است، CP-376TR می تواند با تیغه ای که در انتهای دستگاه تعبیه شده، کابل های فلت و کابل های شبکه بدون شیلد (UTP) را ببرد یا روکش پلاستیکی روی سیم ها را جدا کند. بنابراین می توان کابل های بلند را به اندازه دلخواه برید و روکش پلاستیکی دو سر کابل را با تیغه انتهایی آن جدا کرد و در سوکت مخصوص قرار داد.

مشخصات فنی

نظرات کاربران

هیچ نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظر خود را ثبت کنید ..