حریم خصوصی کاربران

آرمانیکا اطلاعات ثبت شده کاربران در سایت را حریم شخصی افراد محسوب می کند و با تمام توان، امین حریم شخصی کاربران سایت خواهد بود .
در این راستا، فن آوری مورد نیاز جهت تامین امنیت ارتباطات الکترونیک با مشاوره متخصصین امر به کار گرفته شده است.

شما با استفاده از سایت به آرمانیکا جهت حفظ حریم شخصی خود اعتماد می کنید و آرمانیکا نیز با تمام توان می کوشد که هرگز این اعتماد خدشه دار نشود .

اطلاعات حساب کاربری نظیر کلمه و رمز عبور کاربران، اطلاعات محرمانه محسوب می شود و کاربران مسئول حفظ و تامین امنیت اطلاعات حساب خود هستند و مسئولیت فعالیتهایی که تحت حساب کاربری انجام می پذیرد به عهده صاحب حساب است.

اطلاعات حساب کاربری کاربران سایت، نظیر نام، شماره تماس، ایمیل، تاریخچه فعالیت، تراکنش های مالی و ... که در سایت آرمانیکا موجود است، تنها جهت انجام فرآیندهای خرید و فروش مورد استفاده قرار می گیرد و تحت هیچ عنوان یه غیر واگذار نخواهد شد.

تمامی کالاهای ارایه شده در آرمانیکا دارای مجوزات لازم از مراجع ذی صلاح در جمهوری اسلامی ایران است و در صورتیکه بر اساس قوانین کالایی مناسب افراد با سن کمتر از ۱۸ سال نباشد، این موضوع در در سایت ذکر خواهد شد و آرمانیکا از فروش آن به افراد زیر ۱۸ سال معذور است .

همه مطالب درج شده در سایت آرمانیکا اعم از متون، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئو ها، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و … توسط آرمانیکا تولید یا بومی سازی شده است و حقوق کلیه محتوای تولیدو منتشر شده در آرمانیکا متعلق به شرکت فن آوری اطلاعات و ارتباطات آرمان برین سامانه است . حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آرمانیکا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آرمانیکا محفوظ می دارد .