درباره آرمانیکا

فن آوری اطلاعات و ارتباطات حوزه ای تخصصی ست که این روزها به تمامی جوانب زندگی بشری رخنه کرده است. این روزها تلفن های همراه هوشمند ، مودم های ADSL و دستگاه های بی سیم دیگر ابزاری لوکس و تجملی نیستند. این گونه تجهیزات جهت پیوستن به موج اطلاعاتی ای که با سرعت وصف ناپذیری به جلو می تازد به عنوان ابزار و ملزومات در زندگی بشر جای خود را باز کرده اند . 
دسترسی به اطلاعات دقیق و قابل اطمینان جهت تهیه اینگونه لوازم جزو دغدغه های همیشگی کاربران این حوزه است.
از طرفی همانطور که پیش از این نیز ذکر شد، کاربران این گونه ابزارها با توجه به نفوذ هر چه بیشتر این ابزارها در زندگی بشر لزوما افراد حرفه ای این حوزه نیستند.

آرمانیکا سعی دارد تا با جمع آوری اطلاعات دقیق قابل استناد و به روز و ارائه آن به کاربران به نحوی که برای تمامی افراد قابل درک باشد در وقت مراجعه کنندگان به این وبگاه صرفه جویی نماید .
ارائه کالاها به کاربران با کمترین زمان ممکن به نحوی که کاربران جهت تهیه کالاها نیاز به مراجعه حضوری به بازارها نداشته باشند از دیگر مقاصد این وبگاه است .
در کنار اهداف بالا، استفاده از برند های معتبر در کنار گارانتی های شناخته شده بازار ایران و شرکت های ارایه خدمات این حوزه می تواند این اطمینان خاطر را در خریداران به وجود آورد که خرید از آرمانیکا در کنار صرفه جویی در وقت می تواند به آنها در استفاده درست از کالاها نیز کمک کند .

فروشگاه آرمانیکا به عنوان ابزاری جهت ارائه خدمات فروش  بر خط طراحی و راه اندازی گردیده است. این فروشگاه جهت ارايه کالاهای حوزه حرفه ای فن آوری اطلاعات و ارتباطات راه اندازی گردیده و تمامی کالاهایی که در این فروشگاه قابل خریداری ست در بازار نیز قابل تهیه می باشد .

این فروشگاه با پشتوانه شرکت های رسمی و قانونی وارد کننده و ارایه خدمات گارانتی و همچنین شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات در حوزه فن آوری اطلاعات راه اندازی گردیده است، لذا کاربران محترم با خرید از این فروشگاه می توانند نسبت به دریافت خدماتی که در ذیل می أید مطمئن باشند :

  • تمامی کالاها از طریق شرکت های رسمی وارد کشور می شود و دارای گارانتی معتبر در بازار فن آوری اطلاعات و ارتباطات می باشد. 
  • دسترسی آسان به اطلاعات کالاها از جمله عکسها ، راهنمای کاربری، دیتاشیت و در نهایت توضیحاتی که از طرف افراد حرفه ای این حوزه در خصوص کالاها تهیه می شود.
  • خدمات تحویل کالا در محل مورد درخواست مشتریان، در کوتاه ترین زمان و بهترین روش ممکن به نحوی که مشتریان سایت با صرف زمان کمتر به دریافت خدمات بهتر بتوانند کالاهای مورد نظر را تهیه کنند. 
  • تدارک محیطی جهت تبادل نظر بازدید کنندگان از سایت در خصوص کالاها.
  • ارايه خدمات پس از فروش، نصب و راه اندازی تجهیزات خریداری شده برای خریداران در صورت تمایل.