سنسور هوشمند پرورش گیاه شیائومی Xiaomi Mi Smart Plant Monitor

سنسور هوشمند پرورش گیاه شیائومی Xiaomi Mi Smart Plant Monitor
سازنده : Xiaomi
کد محصول : Mi Smart Plant Monitor
 • قابلیت تشخیص نور، دما، رطوبت، حاصلخیزی، سطح مواد شیمیایی و معدنی خاک
 • سازگار با Bluetooth 4.1
 • ماندگاری باطری تا 12 ماه
 • دارای اطلاعات بیش از 3000 نوع گیاه
 • اپلیکیشن اختصاصی اندروید و iOS
امتیاز متوسط این محصول از مجموع 0 رای:
امتیاز شما به این محصول:
 • امکان تحویل رایگان در تهران و سرتاسر کشور ( بیشتر )
 • پرداخت نقدی / باکارت بانکی در محل تحویل کالا در تهران
 • 15 روز گارانتی تعویض آرمانی آرمانیکا ( بیشتر )
 • امکان تحویل سفارش در همان روز خرید ( بیشتر )
وضعیت : [ ناموجود ]
قیمت :
560,000 ریال
تعداد

توضیحات محصول

 

حسگر هوشمند مراقبت و پرورش گیاه شیائومی، نیازمندی گیاهان مختلف را تشخیص داده و از این راه به شما کمک می کند تا بهتر و دقیق تر از گیاهان مراقبت کنید.

این دستگاه ردیابی سطح رطوبت، نور، درجه حرارت و میزان ترکیبات شیمیایی خاک را امکان پذیر می کند. در طول فتوسنتز، گیاهان نیاز به آب، مواد مغذی، نور و درجه حرارت مناسب دارند.

با وجود اینکه به نظر می رسد خورشید همیشه به صورت یکسان می تابد، امّا برای پرورش گیاهان، دریافت اشعه UV موضوع بسیار مهمی است و میزان نیاز به اشعه فرابنفش در گیاهان مختلف، متفاوت است.

با استفاده از حسگر هوشمند پرورش گیاه شیائومی، به راحتی می توان مقدار نور دریافتی توسط گیاهانِ درون گلدان را اندازه گیری کرد و بهترین مکان از خانه را برای آن ها انتخاب نمود.
حسگر هوشمند مراقبت از گیاهان شیائومی به شما کمک می کند تا زبان گیاهان را بیاموزید.

با استفاده از حسگر هوشمند پرورش گیاه شیائومی، به راحتی می توان مقدار نور دریافتی توسط گیاهانِ درون گلدان را اندازه گیری کرد و بهترین مکان از خانه را برای آن ها انتخاب نمود.

ویژگی های سنسور هوشمند پرورش گیاه شیائومی در یک نگاه

 • نظارت دقیق بر رطوبت، خاک، نور، درجه حرارت
 • ذخیره ی داده های رایانش ابری (cloud)
 • اتصال از طریق بلوتوث

داده های دقیق،  لمس محیط زیست

نرم افزار موبایل حسگر هوشمند مراقبت از گیاهان شائومی، در قدم اول داده های مناسب بسیاری از گیاهان را در خود ذخیره کرده است. با توجه به این موضوع می توان با قراردادن سنسور در گلدان و سپس اضافه کردن حسگر در نرم افزار موبایل و همچنین انتخاب گیاه مناسب، سنسور وضعیت موجود ( رطوبت،دما،نور،خاک) را می سنجد و با وضعیت مناسب گیاه انتخاب شده مقایسه می کند و نتیجه را به شما نشان می دهد.

همچنین در صورتیکه وضعیت محیطی گیاه خوب نباشد، وضعیت مناسب را به شما گوشزد می کند. در عکس زیر مشاهده می کنید که در نرم افزار موبایل 4 گیاه مختلف تحت مراقبت هستند و در این میان در صفحه گیاه زاموفیلیا ( Zami folia ) نشان داده شده است که وضعیت محیطی گیاه در حال حاضر خوب است.

همچنین این نرم افزار داده ها را ذخیره می کند تا در طول مدت زمان بتوانید وضعیت گیاه را مانیتور کرده و از رشد یا زندگی مناسب گیاه مطمئن باشید.

سنسور رطوبت و تجزیه و تحلیل فوری رطوبت خاک

در هر لحظه می توان پاسخ سریعی درخصوص وضعیت محیطی که گیاه در آن واقع شده است را از سنسور هوشمند پرورش گیاه دریافت نمود.

قسمت سیاه رنگ سنسور وارد خاک گلدان می شود و داده های مربوط به سطح رطوبت خاک را جمع آوری می کند.

از طریق نصب برنامه ی کاربردی بر روی گوشی های هوشمند، نقاطی نمایش داده می شوند که نشان دهنده ی درصد رطوبت هستند و همچنین می توان نیازهای گیاهان مختلف را مقایسه کرد.

لذّت بردن از گل های زیبا

اغلب اتفاق می افتد که مدت طولانی جوانه ها  به شکوفه تبدیل نمی شوند و این یکی از لحظات ناگوار برای هر باغبان است. امّا به لطف سنسور هوشمند پرورش گیاه، می توان مقدار نوری که به گیاه می رسد را کنترل نمود و به راحتی شرایط مطلوب برای گلدهی فراوان را انتخاب کرد.

ردیابی مواد غذایی

سنسور هوشمند همچنین کاربر را از چگونگی مقدار مواد مغذی در خاک باخبر می کند. مقادیر بسیار دقیق و نیز پایگاه داده شامل اطلاعات مربوط به نیازهای جداگانه ی هر کدام از گیاهان به کود؛ نگهداری از آن ها را روشن، ساده و لذّت بخش می کند.

گیاهان زیبایی که به خوبی نگهداری می شوند

با استفاده از نرم افزارها و سیستم های ذخیره سازی رایانش ابری (cloud) می توان به خوبی وضعیت گل یا درخت مورد علاقه را ردیابی کرد و برای مدت زمان طولانی رشد و نمو گیاه را کنترل نمود.

شور و شوق باغبانی

شرکت شیائومی طرحی برای مراقبت از 900 گونه ی مختلف گیاهی بر اساس منشأ متفاوت هر کدام از آن ها تهیه کرده است. این اولین بانک اطلاعاتی در جهان است که شما را قادر می سازد باغ خود را به طرز بی نظیری زیبا کنید. حتی کسانی که مبتدی هستند می توانند به خوبیِ یک باغبان حرفه ای از گیاهانشان مراقبت کنند.

علاوه بر برنامه های مراقبت از گیاه، پایگاه داده ی شیائومی دارای یک ویژگی منحصر به فرد دیگر است. با استفاده از گوشی هوشمند می توان بیش از 3000 نوع گیاه را شناسایی نمود. این موضوع به کاربر کمک می کند تا به صورت حرفه ای به سمت دنیایی از گیاهان حرکت کند، و به همین سرعت و به سادگی دانش جدید در مورد طبیعت را به دست آورد.

365 روز بدون نیاز به شارژ

سنسور هوشمند پرورش گیاه شیائومی، این امکان را می دهد تا بدون نیاز به شارژ در طول یک سال کامل، از گیاهان مراقبت نمود زیرا باتری آن به اندازه کافی ظرفیت دارد و دستگاه به انرژی زیادی نیاز ندارد.

علاوه بر این، سنسور به خوردگی حساس نیست، بخش باتری ضد آب است و سطح حفاظت آن با استاندارد IP5 مطابقت دارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظر خود را ثبت کنید ..