سنسور چند کاره هوشمند کویرکی Quirky Spotter Multipurpose sensor

سنسور چند کاره هوشمند کویرکی Quirky Spotter Multipurpose sensor
سازنده : Quirky
کد محصول : Spotter
  • کار با نرم افزار Wink
  • دارای سنسور دما، رطوبت، نور، صدا و حرکت
  • قابلیت کار با باتری یا آداپتور
  • همراه با آداپتور
امتیاز متوسط این محصول از مجموع 0 رای:
امتیاز شما به این محصول:
  • امکان تحویل رایگان در تهران و سرتاسر کشور ( بیشتر )
  • پرداخت نقدی / باکارت بانکی در محل تحویل کالا در تهران
  • 15 روز گارانتی تعویض آرمانی آرمانیکا ( بیشتر )
  • امکان تحویل سفارش در همان روز خرید ( بیشتر )
وضعیت : [ ناموجود ]
قیمت :
2,900,000 ریال
تعداد

توضیحات محصول

خانه های هوشمند این روزها یکی از مباحث داغ در صنعت فن آوری اطلاعات و ساختمان هستند و بسیاری از خانه هایی که به تازگی ساخته می شوند به انواع و اقسام ابزارهایی مجهز شده اند که هوشمندی را به صاحبان آنها هدیه می کند. اما در خصوص خانه های قدیمی تر که امکان تغییر زیر ساخت ها وجود ندارد و یا بسیار پر هزینه است، راهکار هوشمند سازی چیست ؟

اسپاتر و برخی دیگر از تجهیزات ارزان قیمت ولی ارزشمند کمک می کنند تا اقسامی از هوشمندی را بدون تغییر زیر ساخت به خانه های قدیمی اضافه کنید.

Spotter یک دستگاه با 4 سنسور حرکت، صدا، نور، دما و رطوبت است که شما را در هر جایی باشید از آنچه که در خانه یا محل کارتان اتفاق می افتد با خبر می سازد. می توانید از سنسور چند کاره Spotter برای مراقبت از کودک، روشن کردن چراغ خانه وقتی در باز می شود و ... استفاده کنید.

این سنسور چند کاره کویرکی زمانی که دما یا رطوبت به حد تعیین شده توسط شما برسد، یک صدای بلند یا حرکتی را تشخیص دهد به دستگاه اندرویدی یا iOS شما از طریق ایمیل یا نرم افزار Wink پیغام می فرستد. همچنین این سنسور با چندشاخه برق Pivot Power Genius سازگار است و می توانید این سنسور را بگونه ای تنظیم کنید تا در هنگام باز کردن در خانه چراغی که به این چندشاخه متصل است روشن شود یا زمانی که دما پایین تر از حد تعیین شده می رود بخاری روشن شود یا اگر دما بالاتر رفت پنکه یا کولر روشن شود.

انواع حسگرها

اسپاتر 4 سنسور تشخیص حرکت، نور، صدا و دما و رطوبت دارد. برای استفاده از 2 سنسور حرکت و نور کافیست دو باتری همراه این دستگاه را در جای خود قرار دهید و دستگاه را در مکان مناسب قرار دهید. اما برای کار با سنسور صدا و دما و رطوبت حتما باید آداپتور همراه این دستگاه را به آن متصل کنید.

1- حسگر حرکت

اسپاتر برای تشخیص حرکت خود دستگاه است، نه برای تشخیص حرکت افراد. می توانید این دستگاه را روی در خانه، آشپزخانه و ... قرار دهید تا در صورت باز و بسته شدن در به شما ایمیل ارسال شود یا یک پیغام روی نرم افزار Wink نصب شده روی تلفن هوشمند یا تبلت تان مشاهده کنید. در هنگام تنظیم این سنسور می توانید آن را با چندشاخه برق Pivot Power Genius هماهنگ سازید تا زمانی که در خانه باز شد چراغ متصل به این چند شاخه بطور خودکار روشن شود.

2- حسگر نور

حسگر نور، بود و نبود نور را تشخیص می دهد. این سنسور در دو حالت از تاریکی به روشنایی یا از روشنایی به تاریکی می تواند شما را از طریق ایمیل و نرم افزار Wink با خبر می کند. همچنین می توانید این سنسور را بگونه ای تنظیم کنید که وقتی خورشید غروب کرد چراغی که به چند شاخه برق Pivot Power Genius متصل است روشن شود.

3- حسگر صدا

حسگر صوتی اسپاتر، صدا را تشخیص می دهد و می توانید آن را در دو حالت تغییر سکوت به صدا و تغییر صدا به سکوت، تنظیم کنید تا در صورت اتفاق تولید آلارم کند. مانند دیگر سنسور های اسپاتر می توانید برای اطلاع از وقوع تغییر صوتی، 3 مورد اطلاع رسانی از طریق ایمیل، پیغام به نرم افزار Wink یا چند شاخه برق Pivot Power Genius را انتخاب کنید. این حسگر زمانی که کودک تنهاست و گریه می کند، می تواند مناسب باشد.

4- حسگر دما و رطوبت

سنسور دما و رطوبت با تشخیص دما و رطوبت محیط سبب می شود که بتوانید دمای خانه را کنترل کنید. این حسگر، اگر دما و رطوبت کم تر یا بیشتر از میزان تنظیم شده باشد، از 2 طریق ایمیل و نرم افزار Wink هشدار می دهد. همچنین می توانید در بخش نوع اطلاع رسانی چند شاخه برق Pivot Power Genius را انتخاب کنید تا کولر در هنگام گرما یا بخاری در هنگام سرما بطور خودکار روشن شود.

این دستگاه فقط برای ارسال هشدارهایی است که شما برای آن تعیین کرده اید و نباید انتظار داشته باشید به شما دما یا رطوبت محیط را نشان دهد.

شروع کار با سنسور Spotter

Quirky Spotter با نرم افزار Wink که با تلفن های هوشمند و تبلت های اندروید 2.2 و بالاتر و iOS6 و بالاتر سازگار است، کار می کند. با نصب و اجرای نرم افزار Wink ابتدا باید یک حساب کاربری بسازید و مشخصات شبکه Wi-Fi منزل یا محل کار را وارد کنید.

دستگاه Spotter را روشن کنید و زمانی که شمارش معکوس را روی تلفن هوشمندتان مشاهده کردید، تلفن هوشمند را روی چراغ چشمک زن قرمز رنگ این دستگاه قرار دهید تا تلفن هوشمندتان با ارسال پالس های نوری با این سنسور هماهنگ شود. در این صورت چراغ دستگاه سبز رنگ می شود. با کامل شدن نصب Spotter می توانید وارد بخش تنظیمات هر یک از حسگرها شده و چندین برنامه برای هشدارها تنظیم کنید.

Spotter را می توان با دو عدد پیچ همراه آن به دیوار متصل کرد یا با استفاده از دو تکه چسب دو طرفه که همراه با دستگاه ارسال می شود، روی در یا جایی که امکان سوراخ کاری وجود ندارد، قرار داد. همچنین اسپاتر توسط آهنرباهایی که در پشت آن تعبیه شده، می تواند به سطوح فلزی مانند درب یخچال بچسبد.

مشخصات فنی

نظرات کاربران

هیچ نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظر خود را ثبت کنید ..