لامپ هوشمند لایفکس LIFX COLOR 1000 WiFi LED Smart Bulb

لامپ هوشمند لایفکس LIFX COLOR 1000 WiFi LED Smart Bulb
سازنده : LIFX
کد محصول : COLOR 1000
  • کار با نرم افزار LIFX
  • قابلیت برنامه ریزی برای تعیین ساعات خاموش و روشن شدن لامپ
  • قابلیت تغییر نور بوسیله تلفن هوشمند
  • توان مصرفی 11W
  • دارای طیف نور رنگی
امتیاز متوسط این محصول از مجموع 0 رای:
امتیاز شما به این محصول:
  • امکان تحویل رایگان در تهران و سرتاسر کشور ( بیشتر )
  • پرداخت نقدی / باکارت بانکی در محل تحویل کالا در تهران
  • 15 روز گارانتی تعویض آرمانی آرمانیکا ( بیشتر )
  • امکان تحویل سفارش در همان روز خرید ( بیشتر )
وضعیت : [ ناموجود ]
قیمت :
3,500,000 ریال
تعداد

توضیحات محصول

با گذشت زمان، اتوماسیون منازل پیشرفت زیادی می کند و در نهایت ممکن است روزی برسد که تمامی وسایل منزل از یخچال گرفته تا سیستم تهویه ی هوا، به اینترنت متصل شوند.

در حال حاضر حتی این امکان وجود دارد که لامپ ها را از طریق وبسایت کنترل کرد.

لامپ COLOR 1000 لایفکس از جمله محصولاتی است که توسط نرم افزار مربوطه این قابلیت را دارد که بتوان رنگبندی آن را تنظیم نمود و تغییر داد. این لامپ هوشمند دارای 16 میلیون رنگ و 1000 سایه از رنگ های گرم مثل قرمز تا رنگ های سرد مثل سفید است.

به این ترتیب تنها با یک ضربه ی کوچک بر روی رنگ دلخواه از میان رنگ های RGB در نرم افزار کافیست تا رنگ لامپ تغییر پیدا کند.

 نصب و استفاده ی آسان

نصب این لامپ بسیار ساده است. برای نصب کافیست ابتدا لامپ را در سرپیچ مناسب قرار داد و بعد از روشن کردن آن، نرم افزار LIFX نصب و استفاده شود و لامپ به شبکه ی بی سیم متصل گردد. (نرم افزار LIFX برای اندروید، iOS و Windows Store قابل استفاده است).

 نکته ی جالب آن است که با استفاده از ساعت هوشمند هم می توان این لامپ را کنترل کرد و محدود به تلفن همراه و کامپیوتر نمی شود.

با ایجاد حساب کاربری سیستم رایانش ابری لایفکس (LIFX cloud)، می توان به صورت ریموت و از طریق نرم افزار LIFX به تمامی لامپ ها دسترسی داشت. این فرایند در زمانی که لامپی روشن مانده باشد و یا بخواهیم از وضعیت لامپ ها مطلع شویم، سودمند خواهد بود.

با استفاده از این امکان می توان در زمانی که خارج از منزل هستید، لامپ ها را از راه دور روشن نمایید و اینطور به نظر برسد که منزل خالی نیست.

 

امکان نامگذاری و تفکیک لامپ ها

نرم افزار LIFX امکانات قابل توجه دیگری نیز دارد. با استفاده از این قابلیت می توان برای شناسایی بهتر لامپ ها، هر یک را نامگذاری کرد، برای مثال لامپ "آشپزخانه" یا "لامپ اتاق خواب". سپس می توان این لامپ ها را در گروه های مختلف اضافه نمود تا کنترل همزمان لامپ ها در دسته بندی های مختلف فراهم شود.

  

برای کنترل رنگ هر یک از لامپ ها می توان سایه های مختلفی را از حلقه ی رنگ انتخاب نمود. اما اگر تمایلی به انتخاب جداگانه برای هر یک از لامپ ها نباشد می توان از سایه های آماده نظیر Peaceful، Cheerful، Serene و موارد دیگر استفاده کرد.

ویژگی افکت اجازه می دهد شرایط مختلف نظیر Flicker“ (سوسو زدن)” که تقلیدی از حرکت شمع است و حالت Strobe“ (چشمک زن)” که منجر به روشن و خاموش شدن لامپ می شود را تجربه کرد.

علاوه بر این می توان فضاهایی را مناسب با شرایط دلخواه، توسط نرم افزار ایجاد نمود. برای مثال با انتخاب ‘Movies’ لامپ های اتاق نشیمن به گونه ای تنظیم می شوند که فضا برای تماشای فیلم مناسب باشد.

امکان تغییر وضعیت لامپ ها بر اساس مناطق تعریف شده

لامپ های لایفکس این امکان را دارند که با توجه به منطقه ی تعریف شده به طور همزمان در زمان ورود به منزل، روشن شوند.

متأسفانه، هیچ راهی برای خاموشی همزمان لامپ ها در زمان ترک منطقه ای از منزل در نرم افزار لایفکس وجود ندارد که می توان این مورد را از نقاط ضعف این لامپ دانست.

در عوض این امکان وجود دارد که لامپ ها در ساعت خاصی از روز روشن یا خاموش شوند و همچنین می توان انتخاب کرد که این عمل چندین بار در روز تکرار شود. برای مثال می توان انتخاب کرد همزمان با هشدار ساعت، روشنایی لامپ کمتر شود تا به این ترتیب بتوان راحت تر از خواب بیدار شد.

طول عمر مقرون به صرفه

با استفاده از لامپ COLOR 1000 به مدت 3 ساعت در هر روز، می توان انتظار داشت که این لامپ حدود 22.8 سال طول عمر داشته باشد و نیازی به تعویض زودهنگام آن نیست.

مشخصات فنی

نظرات کاربران

هیچ نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظر خود را ثبت کنید ..