لنز دوربین آیفون 6 الوکلیپ olloclip 4-in-1 Lens iPhone 6 / 6 Plus

لنز دوربین آیفون 6 الوکلیپ olloclip 4-in-1 Lens iPhone 6 / 6 Plus
سازنده : olloclip
کد محصول : 4-in-1 Lens
  • مناسب برای دوربین جلو و پشت iPhone 6 و iPhone 6 Plus
  • دارای 4 لنز فیش آی، واید، ماکرو 10 برابر و ماکرو 15 برابر
امتیاز متوسط این محصول از مجموع 0 رای:
امتیاز شما به این محصول:
  • امکان تحویل رایگان در تهران و سرتاسر کشور ( بیشتر )
  • پرداخت نقدی / باکارت بانکی در محل تحویل کالا در تهران
  • 15 روز گارانتی تعویض آرمانی آرمانیکا ( بیشتر )
  • امکان تحویل سفارش در همان روز خرید ( بیشتر )
وضعیت : به زودی
قیمت :
0 ریال
تعداد

توضیحات محصول

لنز دوربین olloclip 4-IN-1 با 4 لنز مختلف به شما این امکان را می دهد تا با iPhone 6 یا iPhone 6 Plus مانند یک عکاس حرفه ای از مناظر گوناگون عکس یا فیلم بگیرید. این لنز به راحتی در قسمت بالای تلفن هوشمند آیفون تان قرار می گیرد و می توانید از هر نرم افزاری که قبلا برای عکس گرفتن یا فیلم گرفتن استفاده می کردید، استفاده کنید و عکس یا فیلم شفاف تر و نزدیک تری بگیرید.

این وسیله 4 لنز 10x Macro ،Wide ،Fisheye و 15x Macro را درون خود جای داده است. با لنز واید می توانید تصاویری با زاویه دید بیشتر و با لنز فیش آی می توانید بدون استفاده از نرم افزار خاصی بصورت Fisheye عکس بگیرید. با باز کردن دو لنز wide و fisheye می توانید با دو لنز Macro کار کنید که با 10 و 15 برابر نزدیک تر کردن فاصله بین دوربین و شیء مورد نظرتان عکسی با جزیئیات بیشتری می گیرد.

هر کدام از این 4 لنز را می توان هم برای دوربین جلو و هم برای دوربین پشت آیفون تان استفاده کنید بطور مثال با گذاشتن لنز واید روی دوربین جلو آیفون تان کیفیت دوربین جلو را برای عکس سلفی گرفتن، افزایش می دهید و با 180 درجه چرخاندن لنز الوکلیپ و گذاشتن لنز Fisheye روی دوربین جلو عکس سلفی با لنز فیش آی می گیرید.

لنز wide

لنز واید زاویه دید دوربین آیفون تان را دو برابر می کند تا فضای بیشتری از محیط مورد نظرتان در عکس یا فیلم مشاهده شود. با این لنز دیگر لازم نیست برای اینکه همه فضایی که می خواهید در عکس باشد به عقب بروید یا برای اینکه همه دوستانتان در کادر جا بشوند نزدیک بهم بایستند. تصاویری که با این لنز گرفته شده اند شبیه به تصاویری است که با دوربین آیفون تان گرفته اید با این تفاوت که فضای وسیع تری در عکس قابل مشاهده است.

لنز fisheye

این لنز که زاویه دیدی حدوداً 180 درجه ای دارد، مناظر مورد نظرتان به حالت کروی در می آید و اشیاء که در مرکز تصویر قرار دارد بزرگ تر و اطراف تصویر بصورت کشیده و خم نشان داده می شود. با لنز فیش آی وقتی دوربین آیفون تان در حالت panorama است می توانید یک عکس کامل 360 درجه پانورامایی از دنیای اطرافتان بگیرید.

در عکس زیر می توانید تفاوت عکسی که بدون این دو لنز گرفته شده و عکسی که با لنز واید و فیش آی گرفته شده است مشاهده کنید.

لنز ماکرو

لنز ماکرو با بزرگ نمایی، جزئیات بیشتری را در عکس یا فیلم تان نشان می دهد. این لنز برای عکس گرفتن از جزئیاتی که چشم انسان به سختی می بیند و دوربین نزدیک شیء مورد نظرتان است، مناسب است.
با باز کردن لنز فیش آی می توانید از لنز ماکرو با قابلیت 15 برابر نزدیک تر و با باز کردن لنز واید می توانید از لنز ماکرو با قابلیت 10 برابر نزدیک تر استفاده کنید. برای عکس گرفتن با کیفیت مناسب بهتر است در هنگام استفاده از لنز 10x Macro دوربین تان را در فاصله 18mm شیء مورد نظرتان یا در فاصله 13mm در هنگام استفاده از لنز 15x Macro قرار بدهید.

در عکس زیر می توانید تفاوت این دو لنز را با عکسی که از دوربین آیفون بدون لنز گرفته شده، مشاهده کنید.

محتویات داخل بسته این محصول

در داخل بسته این محصول 3 عدد قاب با رنگ های مختلف به همراه یک بند آویز گردن وجود دارد تا در مواقعی که این لنز را از روی آیفون تان برمی دارید و از آن استفاده نمی کنید، بتوانید آن را با خود بهمراه داشته باشید تا در صورت نیاز از آن استفاده کنید. همچنین دو عدد درپوش درون یک کیف کوچک برای قرار دادن روی لنز ها وجود دارد تا از کثیف شدن لنز ها جلوگیری شود.

الوکلیپ این لنز را به گونه ای طراحی کرده تا کاملا اندازه iPhone 6 و iPhone 6 Plus باشد. بنابراین دو قطعه پلاستیکی درون جعبه وجود دارد تا توسط این دو قطعه، لنز الوکلیپ بخوبی روی این آیفون ها قرار بگیرد. برای استفاده این لنز بر روی iphone 6، قطعه ای که روی آن 6/4.7 چاپ شده است در فضای بین دو لنز قرار داده شده است و فقط کافیست لنز را روی آیفون 6 قرار بدهید ولی اگر می خواهید از این لنز برای iPhone 6 Plus استفاده کنید باید این قطعه را در بیاورید و قطعه ای که روی آن 6+/5.5 چاپ شده در فضای خالی بین دو لنز قرار دهید.

نظرات کاربران

هیچ نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظر خود را ثبت کنید ..