هشدار دهنده صوتی هوشمند دی لینک D-Link DCH-S220 Wi-Fi Siren

هشدار دهنده صوتی هوشمند دی لینک D-Link DCH-S220 Wi-Fi Siren
سازنده : D-Link
کد محصول : DCH-S220
  • کار با نرم افزار mydlink
  • دارای 6 نوع هشدار صوتی
  • قابلیت کار با دستگاه های دی لینک با ویژگی رایانش ابری mydlink
  • قابلیت ارسال هشدار به تلفن هوشمند
امتیاز متوسط این محصول از مجموع 0 رای:
امتیاز شما به این محصول:
  • امکان تحویل رایگان در تهران و سرتاسر کشور ( بیشتر )
  • پرداخت نقدی / باکارت بانکی در محل تحویل کالا در تهران
  • 15 روز گارانتی تعویض آرمانی آرمانیکا ( بیشتر )
  • امکان تحویل سفارش در همان روز خرید ( بیشتر )
وضعیت : [ ناموجود ]
قیمت :
0 ریال
تعداد

توضیحات محصول

در یک سیستم امن هوشمند به طور حتم یک هشدار دهنده صوتی برای اعلام خطر و ترساندن سارقین وجود دارد. هشدار دهنده صوتی هوشمند دی لینک مدل DCH-S220 جدیدترین محصول خانه هوشمند دی لینک است که با بقیه دستگاههای خانه هوشمند دی لینک هماهنگ می شود تا علاوه بر ارسال پیام هشدار به تلفن هوشمند با یک صدای آژیر مانند بلند هشدار بدهد.

هماهنگ با دستگاه های خانه هوشمند

این هشدار دهنده صوتی هوشمند قابلیت کار با سنسور حرکت هوشمند و سنسور تشخیص آب هوشمند را دارد. با وجود یکی از این دستگاه های هوشمند و DCH-S220 می توان به گونه ای برنامه ریزی کرد تا زمان تشخیص حرکت توسط سنسور حرکت هوشمند یا تشخیص آب توسط سنسور آب هوشمند علاوه بر ارسال پیام هشدار به تلفن هوشمند با یک هشدار صوتی بلند نیز این اتفاقات را هشدار دهد.

زمانی که DCH-S220 هشدار صوتی را پخش می کند همزمان یک پیام هشدار نیز به تلفن هوشمند ارسال می شود تا از راه دور بتوان توسط دوربین های تحت شبکه دی لینک که از رایانش ابری mydlink پشتیبانی می کنند تصاویر زنده دوربین را مشاهده کرد و از اتفاقات خانه یا محل کار با خبر شد. همچنین با دریافت این هشدار می توان پریز های هوشمند دی لینک را خاموش کرد تا بطور مثال اگر از ماشین لباس شویی یا ماشین ظرف شویی آب جاری شده است با خاموش کردن آنها از راه دور از خرابی و جاری شدن آب بیشتر کاسته شود.

هشدار های متفاوت با صدای متفاوت

در حافظه این دستگاه 6 نوع صدای هشدار متفاوت ذخیره شده است تا هنگام هماهنگ کردن سنسور حرکت یا تشخیص آب با این هشدار دهنده صوتی بتوان صدا های متفاوتی را انتخاب کرد.

نصب و استفاده آسان

با اتصال این دستگاه به پریز برق تنها تنظیمات آن باقی می ماند که می بایست توسط نرم افزار mydlink Home که بر روی تلفن هوشمند با سیستم عامل Android 4.0 و بالاتر یا iOS 7.0 و بالاتر دانلود و نصب می شود، انجام شود. با نصب و راهنمایی های مرحله به مرحله این نرم افزار می توان براحتی DCH-S220 را تنظیم و به اینترنت متصل کرد تا بتوان از سرویس رایانش ابری mydlink بهره برد. برای اتصال آسان به اینترنت یک دکمه به نام WPS روی این دستگاه تعبیه شده است تا با فشردن دکمه WPS روی مودم سپس دکمه WPS روی DCH-S220 دو دستگاه به هم متصل شوند.
با اتمام تنظیمات اولیه می توان هشدار دهنده صوتی هوشمند را با دستگاه های خانه هوشمند هماهنگ کرد تا یک خانه هوشمند داشت.

دریافت هشدار در همه جا

با پشتیبانی DCH-S220 از سرویس رایانش ابری (Cloud) می توان تنها با اتصال تلفن هوشمند به اینترنت تمامی هشدار ها را توسط نرم افزار mydlink Home روی تلفن هوشمند دریافت کرد. بنابراین می توان در زمان مسافرت از اتفاقات خانه یا محل کار با خبر شد و همه چیز را از راه دور تحت کنترل داشت.

مشخصات فنی

نظرات کاربران

هیچ نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظر خود را ثبت کنید ..