پاوربال 350Hz فلزی Powerball 350Hz Metal Pro-Diablo

پاوربال 350Hz فلزی Powerball 350Hz Metal Pro-Diablo
سازنده : POWERBALL
کد محصول : 350Hz Metal Pro-Diablo
  • دارای روتور با قابلیت چرخش 21000 دور بر دقیقه
  • دارای نمایشگر برای نمایش تعداد و سرعت دورها در زمان چرخاندن توپ توسط مچ دست
  • نمایش حداکثر تعداد و سرعت دورهای چرخش مچ دست
  • دارای تایمر برای چرخاندن مچ دست در مدت زمان مشخص
  • مناسب برای افراد بالای 14 سال
امتیاز متوسط این محصول از مجموع 1 رای:
امتیاز شما به این محصول:
  • امکان تحویل رایگان در تهران و سرتاسر کشور ( بیشتر )
  • پرداخت نقدی / باکارت بانکی در محل تحویل کالا در تهران
  • 15 روز گارانتی تعویض آرمانی آرمانیکا ( بیشتر )
  • امکان تحویل سفارش در همان روز خرید ( بیشتر )
وضعیت : [ ناموجود ]
قیمت :
3,400,000 ریال
تعداد

توضیحات محصول

پاوربال ( Powerball ) محصولی ورزشی جهت انجام حرکات ورزشی مرتبط به بازو، ساعد، مچ و انگشتان دست در محیط های بسته نظیر خانه یا محیط کار است. پاوربال در واقع یک ژیروسکوپ است که بدون لغزش می تواند تا سرعت 21000 دور بر دقیقه ( 21000rpm ) یا با بسامد 350Hz بچرخد. سرعت چرخش ژیروسکوپ تعبیه شده در پاوربال و نیروی گریز از مرکزی که ایجاد می کند، باعث می شود که در جهات مختلف به دستان شما نیرو وارد کند.

پاوربال اولین بار برای استفاده فضا نوردان در فضا طراحی و ساخته شد. این دستگاه با توجه به اینکه یک ژیروسکوپ درون خود نهفته دارد و میتواند نیروی گریز از مرکز ایجاد کند، لذا در زمان بی وزنی وسیله ای بسیار کارا جهت جلو گیری از تضعیف ماهیچه های دست بوده است.

پاوربال برای حفظ سلامتی دستان یا معالجه دردهای مزمنی که در طول مدت با توجه به عدم مراقبت صحیح از دستان به وجود آمده بسیار مناسب است. نوازندگان، تایپیست ها، طراحان گرافیک و مهندسین کامپیوتر از جمله افرادی هستند که در طول روز مدت های زیادی با استفاده دستان خود کارهای فیزیکی زیادی انجام می دهند و احتمالا دستان این افراد مدت زیادی در یک پوزیشن ثابت قرار می گیرد. این افراد احتیاج دارند ورزش های خاصی را در زمان های کوتاهی که در محل کار خود هستند انجام دهند تا از فرسایش ماهیچه و مفاصل دستان خود جلوگیری کنند. پاوربال بهترین انتخاب برای این افراد است. علاوه بر این انجام ورزش با استفاده از پاوربال در صورت وجود دردهای موضعی و مزمن درد دست باعث تقویت ماهیچه های دست و از بین رفتن دردهای مرتبط خواهد شد.

زمانی که پاوربال را توسط نخ موتور الکتریکی همراه آن را وادار به چرخش کنید در ابتدا با آرامی شروع به چرخش می کند و در ادامه با حرکت دادن پاوربال در دستانتان می توانید به افزایش سرعت چرخش آن و در نتیجه افزایش نیروی گریز از مرکز تولید شده اقدام کنید. تا زمانی که پاوربال توسط مچ دست حرکت داده شود روتور داخل آن می چرخد و در غیر این صورت روتور به آرامی متوقف می شود.

به دلیل طراحی ژیروسکوپیک پاوربال با حرکت دادن آن در جهات مختلف متوجه می شوید نیروهایی با جهات مختلف به دست وارد می شود و به همین دلیل با هر نوع چرخش یک یا چندین ماهیچه دست درگیر خواهد شد. در ادامه نحوه حرکت و چرخش دست را برای تقویت چند ماهیچه توضیح داده ایم.

ماهیچه ساعد

روی صندلی یا توپ ورزشی نشسته و دست روی زانو قرار می گیرد و در حین چرخاندن مچ دست به آرامی مچ به سمت بالا و پایین می رود. در روش دیگر دست به صورت زاویه دار از بدن قرار می گیرد و اگر مچ در جهت عقربه های ساعت چرخانده شود ماهیچه جلو ساعد تقویت می شود و اگر خلاف عقربه های ساعت چرخانده شود ماهیچه پشت ساعد تقویت می شوند.

ماهیچه شانه

دست به صورت عمود قرار می گیرد و مچ دست در جهت عقربه های ساعت چرخانده می شود با این کار هم ماهیچه شانه تقویت می شود هم ساعد. بهتر است این ورزش در زمان 20 تا 30 ثانیه صورت بگیرد و بین آن 1 دقیقه استراحت باشد.

ماهیچه انگشت ها

پاوربال را فقط با انگشت ها گرفته می شود و چرخانده می شود و پاوربال به آرامی با انگشتان بالا و پایین برده می شود با این ورزش ماهیچه های انگشتان دست تقویت می شود.

ماهیچه بازو

دست با زاویه از بدن قرار می گیرد و به جای چرخاندن مچ دست، بازو چرخانده می شود تا ماهیچه بازو تقویت شود. در روش دیگر مانند شکل زیر دست کنار بدن در حالت استراحت قرار می گیرد و در حین چرخاند مچ دست دست خم و باز می شود.

ماهیچه پشت بازو

پاوربال با کف دست نگه داشته و با سرعت ثابت چرخانده می شود و دست را به سمت عقب برده تا زاویه 45 درجه با حالت صاف دست قرار بگیرد. این حرکت ورزشی را در حدود 20 تا 30 ثانیه انجام داده و بهتر است بین هر 3 حرکت آن 60 ثانیه استراحت داشت.

جمع بندی

پاوربال وسیله ای مناسب برای افرادی ست که بیشتر وقت خود را پشت میز کار یا در محیط بسته می گذرانند در عین حال با توجه به اینکه زمان زیادی دستانشان در حالت ثابتی قرار دارد می بایست با ورزش های مخصوصی از وقوع دردهای مفصلی یا ماهیچه ای جلوگیری کنند.

مشخصات فنی

نظرات کاربران

vahid 08:49 1393/11/12

سلام...بنده جنس پلاستیکی پاور بال رو دارم و باید بگم واقعا وسیله ی شگفت انگیزی هستش و پیشنهاد میکنم حتما خریداری کنید...بعد دو روز هم دیگه بدون نخ میتونید با دست استارت بزنید...تو ایران بسیار کمیابه...چون اغلب مردم بار اول درست یاد ندارن استفاده کنن و تا کسی براشون استارت نزده نمیفهمن چیه...

ناصر 02:56 1394/08/10

سلام
پس چرا این محصول را موجود نمیکنید خیلی وقته میخوام بخرمش

نظر خود را ثبت کنید ..