پریز برق هوشمند دی لینک D-Link DSP-W110 Wi-Fi Smart Plug

پریز برق هوشمند دی لینک D-Link DSP-W110 Wi-Fi Smart Plug
سازنده : D-Link
کد محصول : DSP-W110
  • کار با نرم افزار mydlink
  • قابلیت کنترل و برنامه ریزی از راه دور برای خاموش و روشن شدن دستگاه های متصل به پریز
  • دارای 1 پریز برق
امتیاز متوسط این محصول از مجموع 0 رای:
امتیاز شما به این محصول:
  • امکان تحویل رایگان در تهران و سرتاسر کشور ( بیشتر )
  • پرداخت نقدی / باکارت بانکی در محل تحویل کالا در تهران
  • 15 روز گارانتی تعویض آرمانی آرمانیکا ( بیشتر )
  • امکان تحویل سفارش در همان روز خرید ( بیشتر )
وضعیت : [ ناموجود ]
قیمت :
0 ریال
تعداد

توضیحات محصول

شاید در زمان مسافرت همواره دغدغه خاموش یا روشن بودن وسایل برقی مانند اتو، چراغ خواب و وسایل سرمایشی یا گرمایشی وجود داشته باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دستگاه های خانه هوشمند می توان این نگرانی را برطرف و از راه دور بوسیله تلفن هوشمند وسایل برقی را کنترل کرد. پریز برق هوشمند دی لینک DSP-W110 این امکان را بوجود آورده که بتوان هر وسیله برقی که به این پریز متصل است را از راه دور کنترل، خاموش و روشن کرد.

کنترل پریز برق در همه جا

با پشتیبانی DSP-W110 از سرویس رایانش ابری mydlink می توان در زمان مسافرت، خارج از خانه و یا حتی زمان خواب تنها با یک اشاره روی تلفن هوشمند، پریز برق را خاموش یا روشن کرد. همچنین می توان با تعیین برنامه زمان بندی، فقط در ساعات و روزهای مشخصی این پریز برق روشن باشد تا علاوه بر صرفه جویی در مصرف برق از خاموش بودن وسایل برق اضافی مطمئن بود.

نصب و استفاده آسان

برای استفاده و انجام تنظیمات اولیه این دستگاه می بایست نرم افزار mydlink Home را روی تلفن هوشمند با سیستم عامل Android 4.0 و بالاتر یا iOS 7.0 و بالاتر دانلود و نصب کرد. توسط راهنمایی های مرحله به مرحله این نرم افزار DSP-W110 براحتی تنظیم و نصب خواهد شد. برای اتصال این پریز هوشمند به سرویس رایانش ابری mydlink می بایست آن را به روش دستی یا روش ساده تر یعنی WPS به شبکه بی سیم اینترنت متصل کرد. در روش WPS ابتدا با فشردن دکمه WPS روی مودم سپس فشردن دکمه WPS روی این پریز هوشمند، دو دستگاه به هم متصل می شوند تا DSP-W110 با دسترسی به اینترنت و سرویس رایانش ابری بتواند از راه دور کنترل و پیام های هشدار را به تلفن هوشمند ارسال کند.

کنترل وضعیت پریز

با اتصال تلفن هوشمند به اینترنت همواره می توان توسط نرم افزار mydlink Home هشدار های این پریز برق را در زمان روشن شدن یا خاموش شدن وسایل دریافت کرد. همچنین از طریق همین نرم افزار می توان در هر مکانی چراغ، پنکه و تلویزیون خانه یا محل کار که به این پریز برق هوشمند متصل است را روشن یا خاموش کرد.

قابلیت کار با سنسور حرکت هوشمند دی لینک

در گذشته ایده روشن شدن چراغ ها هنگام حرکت، جادو یا یک فریب به نظر می رسید ولی شرکت دی لینک با داشتن یک سنسور تشخیص حرکت هوشمند و پریز برق هوشمند این ایده را به واقعیت تبدیل کرده است. می توان در نرم افزار mydlink Home به گونه ای برنامه ریزی کرد که زمانی که سنسور حرکت هوشمند دی لینک حرکتی را تشخیص داد چراغ یا تلویزیون متصل به پریز هوشمند روشن یا خاموش شود.

نظرات کاربران

هیچ نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظر خود را ثبت کنید ..