گارانتی

آرمانیکا سعی دارد تا با ایجاد شرایط خاص حداکثر اعتماد کاربران را در خرید از فروشگاه آنلاین جلب کند .در این راستا تمامی کالاهایی که در سایت آرمانیکا جهت فروش قرار می گیرد دارای گارانتی معتبر در داخل کشور می باشد. 

انواع گارانتی کالاهای موجود در سایت : 

  1.  گارانتی آرمانیکا
  2.  یکی از گارانتی های معتبر شرکت های حاضر در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات

لذا تمامی کالاها در صورتیکه پس از خرید از سوی کاربران به هر دلیلی دچار مشکل باشد، خریدار می تواند با مراجعه به شرکت گارانتی کننده محصول، خدمات مربوطه را دریافت نماید.

شرایط هر یک از گارانتی ها در صفحات مخصوص به گارانتی شرکت مربوطه ذکر شده است. به عنوان مثال اگر کالای دی لینک را با گارانتی شرکت خدمات کامپیوتری ایزی خریداری می نمایید. در صفحه محصول با کلیک بر روی لوگوی شرکت ایزی می توانید از شرایط گارانتی کالا مطلع شوید.
در عین حال در صورتی که کالای خریداری شده به هر دلیلی در زمان خرید مشکل داشته باشد و با تایید کارشناسان آرمانیکا شامل گارانتی شود.
به مدت ۱۵ روز از زمان خرید بدون هر گونه قید و شرطی از طرف آرمانیکا ( بدون نیاز مراجه خریدار به شرکت گارانتی کننده کالا )  تعویض می گردد. 

آسیبهای فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمیشود و جهت اطلاع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.