خدمات ویژه آرمانیکا

۱۵ روز گارانتی تعویض آرمانی آرمانیکا

آرمانيكا براي خریداران اين امكان را فراهم نموده است تا ١٥ روز بعد از خريد در صورت داشتن شرايط تعويض ويژه، كالای خود را تعويض يا مرجوع کنند.

تعویض آرمانی آرمانیکا در یکی از دو حالت زیر امکان پذیر است :

۱. کالا دریافت شده ولی مورد استفاده قرار نگرفته است.
تمامي كالاها تا ١٥ روز بعد از خريد در صورتيكه از حالت بسته بندی اولیه ( کارخانه ) خارج نشده و مورد استفاده قرار نگرفته باشند امكان تعويض يا مرجوع شدن را دارند و خریدار می تواند کالا را به آرمانیکا پس فرستاده و مبلغ پرداخت شده را بازپس گیرد. (در اين شرايط هزينه عودت كالا بر عهده خريدار مي باشد.)
تمامی کالا ها هنگام ارسال دارای هولوگرام آرمانیکا هستند. در صورتیکه هولوگرام آرمانیکا مخدوش شود، کالا از حالت بسته بندی اولیه خارج شده است و مرجوع نمی شود.

۲. كالا باز و استفاده شده ولی داراي مشكل فني است.
در صورت وجود هرگونه ايراد فني تا ١٥ روز بعد از خريد، در صورت تائيد مشكل توسط كارشناسان آرمانيكا، نیازی به ارسال کالا به دفتر گارانتی مربوطه نیست و كالاي معيوب توسط آرمانیکا تعويض می گردد.(در این شرایط هزينه عودت کالا بر عهده آرمانيكا مي باشد)

تحویل رایگان در تهران و سرتاسر کشور

آرمانيكا هزینه ارسال کالا برای خریدار، برای خريدهای بالای 100,000 تومان ( صد هزار تومان ) در تهران و خريدهاي بالاي 400,000 تومان ( چهارصد هزار تومان ) در خارج از تهران را خود بر عهده مي گيرد و خریدار دیگر هیچ گونه هزینه ای را تحت عنوان هزینه حمل و نقل نخواهد پرداخت.